ROS Opočno s.r.o.
vysoušecí systémy
517 33, Trnov 102
   
+420 494 662 002
  
+420 777 653 000
  
obchod@ros-opocno.cz
Potřebujete poradit s výběrem toho správného produktu? Kontaktujte nás!

Ultrazvukové čističky

Ultrazvukové čištění - je v současné době nejprogresivnější technologií odstraňování volně přilnutých nečistot na předmětu. Při použití ultrazvukové čističky získáme značnou úsporu manuální práce, pracovního času a výdajů za čistící prostředky. V některých případech je použití ultrazvuku jediným možným způsobem jak efektivně daný předmět vyčistit.

Ekologie - ultrazvukové čištění spočívá v použití netoxických a biologicky odbouratelných prostředků a jejich vodních roztoků.

Výhody - ultrazvukové čištění nezná nepřístupná místa a proto je využívané v oborech, kde je vysoký standard čištění podmínkou úspěšné práce.

Výrobky firmy ROS Opočno - v oboru ultrazvukového čištění jsou zárukou spokojenosti zákazníků, protože pro dosáhnutí požadované kvality je použitá špičková technologie bez nároku na speciální školení obsluhy. Použité materiály splňují náročné kritéria a dodávané příslušenství umožňuje různé aplikace.

Řízení procesu - ultrazvukového čištění je dané plynule nastavitelným časovým spínačem v rozsahu 0 až 15 minut a termostatem na regulaci ohřevu čistící kapaliny.

Použití - kompaktních ultrazvukových čističek je všestranné v různých oborech: optika, šperky, jemná mechanika, dýchací masky, stomatologie, sklářství.

V průmyslovém odvětví - velké čističky dle konkrétních požadavků zákazníka: automobilový průmysl, potravinářský průmysl, gumárenský průmysl, ve zdravotnictví. Různé součástky - vojenské, hasičské a všude tam, kde je požadovaná 100% čistota.
ultazvukove-cisticky-02.jpg

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně ultrazvukového čištění vyplňte prosím níže uvedený formulář a my Vám odpovíme.

Ultrazvukové čističky

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Najděte znovu to, co hledáte